Kika is het pronkstuk van de collectie, en dat merk je aan alles.
Een bustier die als een korsetstuk in elkaar zit maar toch comfortabel draagt dankzij een rug op elastiek. Een short met een ingezet deel dat er echt couture uitziet. En van hetzelfde patroon maak je ook een bustierjurk.
Wat je onder de knie krijgt: het ingezette deel vooraan op de short, de volledig gevoerde bustier met meerdere deelnaden monteren, en een blinde rits in de zijnaad zetten. Dit is het patroon voor als je jezelf wil uitdagen.
Welke stof heb je nodig: licht tot middelzwaar, tussen 110 en 220 g/m2. Twill of viscosetwill, popeline met wat body, fijne jeans, tencel, viscose of katoen. Vermijd te glijdende stoffen, die maken dit werk onnodig lastig.
Hoeveel stof, bij 140 cm breed: 1,30 m (34-36), 1,50 m (38-42), 1,60 m (44-46), 1,80 m (48-52)
Fournituren: elastiek van 3 cm breed, van 34 cm in maat 34 tot 54 cm in maat 52, een blinde rits van 40 cm, en 60 cm licht plakvlies type Vlieseline G785.
Maten: 34 tot 52
Moeilijkheidsgraad: expert
Taal: het patroon en de uitleg zijn in het Frans, met een Engelse vertaling erbij. Naadwaarde van 1 cm inbegrepen.
Video tutorial met stap voor stap instructies is beschikbaar.