Al onze stoffen worden verkocht per 10 cm.

Update Corona maatregelen

Lieve klantjes, 

Donderdagavond was ik erg bezorgd om wat de opgelegde maatregelen voor ons bedrijfje en de economie zouden betekenen. Vandaag maak ik me vooral zorgen om wat het Corona virus voor onze bevolking gaat betekenen. 

Onze winkel blijft voorlopig open tijdens de week, we nemen een aantal extra maatregelen uit voorzorg en we willen jullie aanmoedigen om online te bestellen. Ik weet dat je stofjes graag voelt, en dat kan voorlopig nog altijd. Je kan hier gewoon terecht, je kan nog steeds komen voelen. We verwachten echter dat ons land in volledige lockdown gaat, en eerlijk... dat zou de enige juiste beslissing zijn voor de volksgezondheid.

Lieve klantjes, 

Donderdagavond was ik erg bezorgd om wat de opgelegde maatregelen voor ons bedrijfje en de economie zouden betekenen. Vandaag maak ik me vooral zorgen om wat het Corona virus voor onze bevolking gaat betekenen. 

Onze winkel blijft voorlopig open tijdens de week, we nemen een aantal extra maatregelen uit voorzorg en we willen jullie aanmoedigen om online te bestellen. Ik weet dat je stofjes graag voelt, en dat kan voorlopig nog altijd. Je kan hier gewoon terecht, je kan nog steeds komen voelen. We verwachten echter dat ons land in volledige lockdown gaat, en eerlijk... dat zou de enige juiste beslissing zijn voor de volksgezondheid. 

Zaterdag en zondag was ons team aan het werk om ervoor te zorgen dat alle bestellingen geknipt en verpakt werden. 

We willen online bestellen dus vereenvoudigen en jullie aanmoedigen om in uw kot te blijven! 

In de winkel nemen we een aantal maatregelen. 

 • We laten een maximum van 5 klanten gelijktijdig toe in onze winkel. Je kan buiten even je beurt afwachten, je krijgt een koffietje tijdens het wachten. 
 • Pakketjes worden afgehaald aan de ingang van het atelier, je hoeft hiervoor niet door de winkel. Alle af te halen pakketjes liggen vooraan in het atelier klaar. 
 • Aan de ingang van onze winkel en het atelier staat anti-bacteriële gel, ontsmet je handen bij het binnenkomen. 

Online bestellen wordt aangemoedigd. Voor jouw veiligheid en de onze. Vanaf 50 euro is de verzending gratis, we hebben extra afhaalpunten in Lier, Lint, Duffel, Waarloos en Zwijndrecht. 

Snel (online) advies nodig? Dat kan nu via: 

 • De Live Chat op onze webshop. Ons team staat klaar om jullie snel te woord te staan. 
 • Je kan tijdens de openingsuren met ons WhatsAppen via het nummer 0032 476 23 10 61, zelfs video is mogelijk voor extra advies. 
 • De telefoon, 0032 3 488 34 89 geen vraag is ons teveel! 
 • Mailen op [email protected]

Veel moed en liefde de komende dagen en weken. Wees lief voor elkaar, help mekaar en wees voorzichtig. 

Liefs, Team Madeline, x

 

Reacties

 1. Paula Cas Paula Cas

  ik ben een zeer 'kleine' hobbynaaister, de vraag is : heeft u een patroon in huis voor het maken van een swaeter voor mijn kleinzoon van 4j?
  mvg
  paula

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.